وبلاگ

رنگ سنج FRU مدل color cat pro

 رنگ سنج FRU مدل color cat pro

رنگ سنج FRU مدل ColorCat Pro  ابزار اندازه گیری رنگ جدید شرکت FRU است که در سه مدل برای استفاده در صنعت و مصارف کارشناسی و شخصی وجود دارد. دستگاه دارای طیف کاملی از عملکردهای اندازه گیری رنگ و لوازم جانبی است و می تواند برای آزمایش کار در صنایع مختلف براحتی استفاده شود. این دستگاه  یک ابزار اندازه گیری رنگ داخلی عالی با عملکرد بالا و بروزترین سیستم رنگ بندی است. برنامه Colorcat با رنگ سنج فوتوالکتریک Weifu photoelectric و رنگ سنج FRU مدل ColorCat Pro اسپکتروفتومتر، با رابط کاربری دوستانه و عملکردهای قدرتمند استفاده می شود. این می تواند عملکردهای اندازه گیری رنگ، تولید گزارش کیفیت، جستجوی کارت رنگی، مدیریت رکورد شماره کارت رنگی و غیره را درک کند. این یک دستیار مدیریت کیفیت رنگ همه جانبه برای کارشناسان متخصص این حرفه است.

رنگ سنج colorcat از جدید ترین دستگاه های تکنولوژی روز کمپانی چینی اف ار یو بوده و مزایای قابل توجهی دارد که در دو نوع COLOR CAT  و COLOR CAT PRO قابل عرضه می باشد.

رنگ سنج FRU مدل ColorCat Pro دارای محاسن زیر است : 

 بدنه کوچک و سبک است، خوشدست و حمل آسان، اندازه گیری رنگ در هر زمان و هر مکان.
 پشتیبانی از کتابخانه  بایگانی نمونه استاندارد ،  این ابزار تابع کتابخانه نمونه استاندارد خود را دارد که می تواند اندازه گیری نمونه استاندارد را در هر زمان و هر مکان فراخوانی کند.
 پشتیبانی از چندین مدل اندازه گیری نوع خود ، 34 فضای رنگی، 11 فرمول تفاوت رنگ و 26 منبع نور اندازه گیری وجود دارد که همیشه می تواند با نیازهای شما مطابقت داشته باشد.
 اندازه گیری دقیق و داده های پایدار اصل طیف سنجی طیفی، دقت به اندازه 0.01 است و اندازه گیری سریع و دقیق است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *